Teren intravilan 6.997 mp in Grui Campulung Muscel Arges  

Jud. Argeș, Localitate Campulung Muscel
Pret: 150 000 €
150 000 €
Sursă: ImobilPro

Caracteristici
Categorie: Terenuri
Tip tranzacție: Vânzare
Suprafață utilă: 6977 m2
Suprafață teren: 6977 m2
Latime teren: 75 m
Ieșire la șosea
Front stradal: 74 m
Apă
Curent electric
Canalizare
Cablu tv
Descriere

Teren intravilan 6.997 mp de vânzare – Grui, Câmpulung Muscel, Argeș

Vând teren intravilan cu suprafața de 6.997 mp, situat în zona Grui, la ieșirea din municipiul Câmpulung Muscel, județul Argeș. Proprietatea beneficiază de o deschidere generoasă de 74 ml, fiind ideală pentru construcții rezidențiale sau investiții imobiliare.

Pe teren se află două case:

  • o locuință funcțională, compusă din 2 camere,

  • o casă bătrânească, potrivită pentru renovare sau demolare.

Avantaje și utilități:

  • Zonă liniștită, în continuă dezvoltare

  • Acces facil – la doar 800 m de bazinul de înot Grui

  • Utilități disponibile la proprietate: apă, canalizare, curent electric

  • Teren drept, ușor de construit

  • Cadastru și intabulare la zi

Proprietatea este potrivită pentru:
✔ construcția unei locuințe sau a unui ansamblu rezidențial,
✔ investiție pe termen lung,
✔ dezvoltare imobiliară într-o zonă cu potențial ridicat.

teren intravilan Grui,

 teren de vânzare Câmpulung Muscel, 

teren 7000 mp Argeș, 

teren cu deschidere mare, 

teren construcție Câmpulung,

 teren cu utilități Argeș, 

imobiliare Grui, 

investiție Câmpulung Muscel

De vanzare Teren intravilan 6.997 mp in Grui Campulung Muscel Arges

Vand teren intravilan in suprafata de 6.997 mp cu deschidere de 74 ml in suprafata dreapta. Pe teren se afla doua case din care una locuibila de 2 camere iar cealaltă este casa bătrânească. Terenul se afla la iesirea din Campulung Muscel, in zona Grui la 800 m distanta fata de bazinul de inot. Utilitati disponibile: apa, canalizare, curent. Terenul dispune de cadastru si intabulare, pretabil pentru constructie. Zona linistita si frumoasa in continua dezvoltare.

Preț: 150.000 euro (21,43 euro/mp)

fata poza
Mak Adalbert

0745930886

Trimite un mesaj
Am citit și sunt de acord cu termenii și condițiile acestui website.

Magnolia Office Sibiu

Chirii Sibiu
Eurosib Imobiliare